PRZYKŁADOWA OFERTA


lodz_zanetowa_vegaboat_micro_matowa_5_8ghz

ŁÓDŹ ZANĘTOWA VEGABOAT MICRO MATOWA 5.8GHz

Przejdź do sklepu - zobacz szczegóły


Zapraszamy


Firma Eurosat bis Sp.j. jest dystrybutorem łódek zanętowych marki VegaBoat na rynek europejski. Posiadamy przedstawicielstwa w krajach Europy jak i Azji. Produkty nasze cieszą się coraz większą popularnością wśród odbiorców. Duży nacisk kładziemy na rozwój technologiczny. Posiadamy testerów, którzy każdy nowy produkt sprawdzają w czasie licznych testów w terenie i w warunkach labolatoryjnych. Wszystkie nasze łódki posiadają certyfikaty i atesty. Każdy produkt poddawany jest kontroli. 

 

Zaufała nam czołówka Karpiarzy w Polsce jak i zagranicą. Ze wzgledu na to iż marka VegaBoat powstała z pasji do wędkarstwa, stawiamy na wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo naszych klientów. 

 

EUROSAT jest generalnym importerem łódek zanętowych VegaBoat. Firma jest podzielona na dwa piony każdy pion działa niezależnie. Staramy się aby kierownicy pionów zapewniali najwyższą jakość towaru oraz usług. W 2010 roku nasze starania zostały zauważone i docenione otrzymaliśmy ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI. W 2010 ,2011 i 2012 roku osiągnęliśmy prestiżową nagrodę i wyróżnienie spośród 36 tys. firm w całej Polsce jako najrzetelniejsza firma.